logo2561

 

 

 

workshop-12

نسوز آنلاین در یک نگاه:
همانطور که می دانید نسوزهای صنعتی در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی کاربرد بسیاری دارد و برای خرید آنها  بر اساس روال معمول نیاز به صرف زمان ، هزینه و انرژی زیادی توسط واحد فنی و مهندسی ، تدارکات و مالی  و .... می باشد. با ارائه این سایت با پشتیبانی شرکت فنی و مهندسی آتبین ایستا امکانی فراهم شده است تا بتوان با صرف زمان بسیار اندک در خصوص محصول درخواستی اطلاعات کاملی کسب کرده  و براحتی این محصولات را خریداری و در مقصد مورد نظر دریافت نمود.
 
مهم ترین فعالیت ها :
•    فروش انواع ورق های نسوز، پایه پلیمری ، گرافیتی و لاستیک های صنعتی در ابعاد و ضخامت های مختلف ، فروش انواع پکینگ های نسوز بافتنی ، نخی و گرافویلی در ابعاد و سطح مقطع های مختلف ، فروش انواع اورینگ با اندازه و متریال های مختلف و سایر محصولات وارداتی.                                                                                                       
  •  تامین کننده و ارائه دهنده خدمات به شرکت های نفت ، گاز، پتروشیمی ، نیروگاهها ، کارخانجات سیمان ،صنایع شیمیایی و صنایع غذایی و شرکتهای خصوصی و اشخاص.
•   هماهنگ کننده با باربری قابل اعتماد و امین، جهت ارسال بار خریداری شده توسط مشتری.
 • بروزرسانی قیمت های محصولات و فراورده های نسوز از طریق سایت اختصاصی.
•  درج مقالات علمی و کاربردی پیرامون صنعت و بازار ، بورس و مسائل اقتصادی تاثیرگذار بر این صنعت توسط تیم کارشناسان اقتصادی شرکت فنی و مهندسی آتبین ایستا و نسوز آنلاین.
•  تهیه آرشیو از اخبار و قیمت.
•  درج مهمترین اخبارهای مربوط به صنایع نفت،گاز و پتروشیمی در سایت.
•  ایجاد شبکه اجتماعی منحصر بفرد برای تبادل نظر کاربران سایت نسوز آنلاین.
•  در اختیار داشتن شبکه بزرگی از مصرف کنندگان که مناسب تجار و تولیدگران می باشد.
 
ارزش ها و باورهای حاکم بر نسوز آنلاین:
شرکت فنی و مهندسی آتبین ایستا با نام اختصاری A.I.T.Co. به منظور تولید تجهیزات ثابت مورد نیاز صنایع نفت ،گاز، پتروشیمی و نیروگاهی کشور در سال 1385 توسط چند تن از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت پایه گذاری و در سال 1386 تأسیس گردید و به عنوان سازنده و تأمین کننده انواع واشرهای آب بندی ( گسکت) فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه جهت اطلاع رسانی شفاف و سریع، سایت حاضر را تحت عنوان نسوز آنلاین به منظور تامین و پخش فراورده های نسوز صنعتی در کشور تاسیس نمود.
شرکت فنی و مهندسی آتبین ایستا و سایت نسوز آنلاین همواره بر این باور بوده است که با پشتوانه نیروی کار متخصص و آموزش دیده خود، و با اتکا به کسب اعتبار در صنایع نفت،گاز، پتروشیمی و بازار و به موازات آن استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا، بصورت حرفه ای در نقش یک مشاور و همراه برای شما مشتری عزیز ظاهر گردد. ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، صادقانه و پایبند به اصول اخلاقی و حرفه ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.
 
 

مدیر فروش

MAN_6478-1

صیاد آقایی

تحصیلات : مهندسی شیمی

تلفن : 88851901-021
 
موبایل : 09171062367-09016953685
 
پست الکترونیک :

info@nasoozonline.ir

info@aitco.ir

 

 
 
 

عکس هایی از خط تولید و پرسنل کارخانه این فروشگاه

man_6021 dsc_6344-1  man_6182 man_6417 dsc_6256 dsc_5914-1 

man_6175

man_5978